Громадська організація «ГО-Альтернатива» завжди стоїть на захисті законних прав пісочинців і робить все можливе для того, щоб добробут й умови життя українців покращувалися. 

Упродовж 2010 – 2013 рр. вийшла серія критичних статей, присвячених благоустрою Пісочина й проведення дозвілля. Для порівняння публікувалися матеріали про сел. Солоницівка, де вже на той час діяв спортивний комплекс «Енергетик», зведений ще у 1990-х рр. На території спорткомплексу «Енергетик» розташовано басейн (25 метрів), сауна, спортивна зала для занять силовими видами спорту, крита спортивна зала для великого тенісу, зала для міні-футболу, боксерський ринг, вуличні тенісні корти.
Враховуючи бюджетні можливості Пісочина, нам було не зрозуміло, чому наше селище таке бідне на нормальну інфраструктуру. Після цього почалася важка кропітка праця активістів у різних напрямках, починаючи від контролю за кожною копійкою, яка надходить до бюджету сел. Пісочин, завершуючи збором інформації серед мешканців щодо покращенню благоустрою.
Спостерігаючи, як сел. Пісочин на догоду купці зацікавлених осіб хаотично та безглуздо забудовується з порушенням усіх можливих будівельних норм, у громадськості селища виникла необхідність змінити цей безлад. Одним із таких «ласих» клаптиків землі, де можна було отримати шалену фінансову вигоду й був майданчик праворуч від входу в сосновий бір на м-ні «Мобіль».
Представники «ГО-Альтернатива» розуміли, що незабаром і до нього дійде черга. Тому було прийняте рішення провести опитування серед пісочинців. Так, 26 сiчня 2013 р. у соціальних мережах «ГО-«Альтернатива» серед пісочинців було проведено опитування, за результатами якого були висловлені побажання: частина людей бажала бачити на цьому місці реконструйований стадіон, а інша частина опитаних – реконструйований стадіон біля Пісочинського колегіуму. Крім того, були висловлені думки й про необхідність спорудження повноцінного спортивного комплексу з басейном.
Після проведення опитування було підготовлено проектну заявку до Харківської обласної ради на конкурс міні-проектів щодо реконструкції стадіону на м-ні «Мобіль», будівництво спортивного майданчику на м-ні «Надія». Але, на жаль, кошти виділені не були, оскільки Пісочинська селищна рада є фінансово спроможною громадою, яка може сама забезпечити себе повноцінною інфраструктурою. Отримавши таку відповідь, було направлено звернення до Пісочинської с/р із можливістю передбачити кошти на заявлені потреби у бюджеті селища.
Проаналізувавши бюджетні можливості Пісочина та враховуючи значні спортивні досягнення юних та дорослих пісочинців, представники «ГО-Альтернатива», депутати Пісочинської селищної ради неодноразово наголошували на сесіях Пісочинської селищної ради та в місцевих ЗМІ щодо необхідності розвитку нової сучасної спортивної інфраструктури в селищі. Завдяки цьому було облаштовано спортивні майданчики та побудовано футбольне поле зі штучним покриттям.
Зробили свій внесок представники «ГО-Альтернатива» вже й як депутати Харківської районної та Харківської обласної рад, проконтролювавши виділення коштів та відстояли виділення фінансів із районного та обласного бюджету на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу у сел. Пісочин.
Відкриття спорткомплексу відбудеться 20 січня 2018 р. Вартість об’єкту складає більше 20 млн. грн. Джерела фінансування – обласний, районний, селищний бюджет.
На жаль, новий фізкультурно-оздоровчий комплекс не має басейну. Тож далі буде…
Дякуємо Вам, ПІСОЧИНЦІ, за те, що вчасно платите податки, а ми будемо й надалі робити все можливе, щоб Ви отримували нормальні умови для життя та дозвілля. Без Вас усього цього в Пісочині не було б!
Артем Фисун,
депутат Харківської районної ради