Після проведення благодійного турніру з міні футболу «ГО – «Альтернатива», як завжди, звернулися до завідуючого Пісочинської дитячої консультації Гнилосира Євгена Івановича щодо потреб дитячої консультації в 2017 р. Через декілька тижнів Євген Іванович повідомив, що всі ці питання вирішує головний лікар Канцедал Любов Володимирівна. Ми попросили, щоб він спільно з головним лікарем узгодив потреби. На жаль, аж до грудня 2017 р. включно, ніякої відповіді надано не було.
Станіслав Шапарь у грудні двічі приходив на особистий прийом до головного лікаря, на останньому з яких Любов Володимирівна повідомила, що вона ще й досі не має інформації стосовно того, що відділ охорони здоров’я Харківського району може надати до кінця року. Остаточна дата, коли все буде зрозуміло, за словами Любов Володимирівни, 22 грудня 2017 р., після чого вона повідомить про потреби дитячої консультації.
На жаль, після 22 грудня відповіді так і не було надано. Виходить, що в дитячій консультації все є, вона повністю всім забезпечена.
ГО-«Альтернатива» допомагає тим, хто потребує, і не намагається своїми благодійними діяннями отримати якихось персональних вигод. Тому було прийняте рішення витратити кошти на потреби дітей із дитячого будинку сімейного типу, які виховуються родиною Олени та Олексія Курбатових.
На 4200 гривень було придбано 10 рюкзаків для школи та канцелярські приладдя.
Станіслав Шапарь