КУЛЬТУРНІ ТА СПОРТИВНІ ЗАХОДИ
25.02.2017 р. у приміщенні Пісочинської селищної бібліотеки відбувся захід «Кожному миле його слово рідне», присвячений Міжнародному дню рідної мови. У межах заходу відбулася дискусія «Стан розвитку сучасної української мови». Під час зустрічі учасники прочитали свої улюблені вірші, а поет Олександр Миколайович Євтушенко презентував власні нові твори.
Організатори: Пісочинська селищна бібліотека, «ГО–«Альтернатива»», Літературний клуб «Рижовський парк» (Народна богема)».
Представник «ГО-«Альтернатива», депутат Пісочинської с/р Олександр Тищенко брав участь у чемпіонаті України з трофі-рейдів. За перемогу в чотирьох етапах змагалися 59 екіпажів на автомобілях, квадроциклах і баггі. Команда Олександра Тищенка пройшла всі чотири етапи й виборола ІІ місце в чемпіонаті.
20.05.2017 р. у Києві відбувся Всеукраїнський турнір між командами ПП «Об’єднання «Самопоміч». У складі харківської команди виступали Артем Фисун та Станіслав Шапарь.
28.05.2017 р. відбувся «Марафон у Пісочині», присвячений боротьбі з курінням. Участь у Марафоні взяли близько 70 дорослих і дітей. Кошторис заходу – 700 грн. Ініціатор заходу – депутат Пісочинскої с/р Олександр Тищенко. Організатори: «ГО–«Альтернатива»», «Об’єднання «Самопоміч».
04.06.2017 р. у сел. Пісочині на стадіоні ім. П.П. Надєїна відбувся благодійний турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисту дітей. Під час турніру було зібрано 4 240 грн. для благодійної допомоги. Організатор: «ГО–«Альтернатива»». На 4200 грн. було придбано 10 рюкзаків та канцелярські приладдя для дітей із дитячого будинку сімейного типу Олени та Олексія Курбатових.
17.06.2017 р. у м. Дергачі відбувся культурно-спортивний захід «Велодень в Дергачах – 2017», організований ГО «Деркачівська альтернатива»» та організаційно підтриманий «ГО – «Альтернатива».
25.06.2017 р. у сел. Пісочин активісти громадської організації ««ГО–«Альтернатива»» вже вдев’яте провели спортивно-
розважальний захід «Велодень в Пісочині – 2017». У межах «Велодня в Пісочині – 2017» було проведено велоекскурсію історично-пам’ятними місцями Пісочина для дорослих та велозмагання для дітей.
Усього участь у «Велодні» взяли близько 150 дітей віком від 3-17 років. Кошторис заходу склав – 9 тис грн. Організатор: «ГО–«Альтернатива»».
Упродовж 2017 р. Артем Фисун спільно з побратимами зі «Східного корпусу» провів низку зустрічей з учнями Пісочинського колегіуму та Пісочинської ЗОШ «Мобіль».
У жовтні 2017 року Артем Фисун («ГО–«Альтернатива»»), Іван Калєнкін (Help army), спільно з представниками НВР «Правий сектор» Юрієм Лихотою та Ганною Прокошевою відвідали місто Щастя Новоайдарського району Луганської області, де передали бібліотекам та навчальним закладам україномовну літературу, зібрану представниками НВР «Правий сектор» в рамках акції «Українська книга для Щастя».
30.11.2017 р. «ГО-«Альтернатива» виступила співорганізатором «Наукових пікніків», що були проведенні у Пісочинському колегіумі навчальним центром «Ландау Центр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
Пересувна виставка була організована для учнів Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Пісочинського колегіуму шкіл м. Дергачі з метою популяризації науки серед школярів.
Ініціатором виставки виступив депутат Харківської обласної ради Віктор Кисіль, участь в організації виставки в Пісочині взяв депутат Харківської районної ради Артем Фисун.


КОНФЕРЕНЦІЇ, СЕМІНАРИ, КРУГЛІ СТОЛИ
28.01.2017 р. відбулася стратегічна зустріч для громадських активістів та депутатів місцевих рад, організована ГО «ПІСОЧИНСЬКА АЛЬТЕРНАТИВА» за підтримки European Endowment for Democracy (EED).
03.02.2017 р. у м. Полтава відбувся Форум «Прозорі ради – шлях до успіху країни», організований полтавським осередком ПП «Об’єднання «Самопоміч», де модератором виступив Віктор Кисіль.
10.03.2017 р. за ініціативи Станіслава Шапаря відбулася зустріч активістів «ГО-«Альтернатива» Людмили Кісєльової, Олександра Тищенка, Марії Сазонової, Дмитра Куріла з працівниками та головою Пісочинської селищної ради для обговорення питань розвитку селища.
25.05.2017 р. відбулася прес-конференція щодо обставин загибелі військового Збройних сил України Антона Хоманя, в якій узяли участь мати загиблого воїна – Наталья Хомань, правозахисник Ігор Черняк, громадський активіст Артем Фисун: https://www.youtube.com/watch?v=0pWkZZMu9tE&feature=player_embedded
Упродовж 8–10.11.2017 р. у Страсбурзі (Франція) відбувся «Всесвітній форум за демократію», в якому взяв участь депутат Харківської районної ради, представник «ГО-«Альтернатива» Артем Фисун.
Із 13 по 17 листопада 2017 р. у Чехії в рамках співпраці та взаємодії поліції та громадянського суспільства відбулася серія зустрічей між представниками громадськості та чеської поліції .у межах проекту «Громадянське суспільство як важливий партнер поліції та громадян» організованою Празським Інститутом Безпекових дослідженнь (PSSI) та Міністерством внутрішніх справ Чеської Республіки.
17.11.2017 р. листопада Артем Фисун узяв участь у відзначенні 28 річниці Оксамитової революції в Чехії. Цього дня вшановують пам’ять чеських студентів, страчених 1939 р. нацистами за протест проти окупації (саме тому цей день проголошений Міжнародним днем студентства). Крім того, в цей день ушановують постраждалих під час студентських демонстрацій, які відбулися 17 листопада 1989 р. у Празі та Братиславі й були жорстоко придушені, що й призвело до Оксамитової революції та повалення комуністичного режиму.
27.11. – 01.12.2017 р. у Варшаві відбувся польсько-український семінар «Роль ефективності використання публічних коштів в модернізації демократичної держави», учасником якого був депутат Харківської обласної ради, Віктор Кисіль, презентувавши успішні проекти діяльності «ГО-«Альтернатива».


ПРОЕКТИ
Із липня 2016 р. ГО «ПІСОЧИНСЬКА АЛЬТЕРНАТИВА», за підтримки EUROPEAN ENDOWMENT FOR DEMOCRACY, реалізує проект «Впливаємо на владу разом», у межах якого проходить навчання активістів та депутатів місцевих рад м. Мерефа, м. Дергачі, м. Люботин, м. Чугуїв, м. Лозова, м. Зміїв, сел. Рогань, сел. Бабаї, сел. Високий, сел. Покотилівка, сел. Нова Водолага.
В 2017 році в рамках допомоги українським військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь в російсько-
українській війні «ГО–«Альтернатива»» організували проект «Бережіть мир підтримуйте армію!» кожен патріот може підтримати захисників України придбавши футболку. Ціна футболки - 200 грн. 100 гривень з кожної футболки йдуть на придбання необхідних речей для українських військових.
АКЦІЇ, МІТИНГИ
22.01.2017 р. у сел. Пісочин відбулась Всеукраїнська акція «Ланцюг єднання», присвячена Дню Соборності України. Організатори акції – «ГО–«Альтернатива».
30.03.2017 р. депутати Харківської обласної ради Тетяна Бідняк, Віталій Бушковский, Віктор Кисіль та депутат Харківської районної ради Артем Фисун відвідали м. Балаклія, щоб на місці подивитися, як іде ліквідація наслідків надзвичайних подій на військових складах. Крім того, була ініційована та проведена позачергова сесія Харківської обласної ради щодо виділення допомоги постраждалим.
26.05.2017 р. учасники бойових дій відвідали міськрайонне управління Держгеокадастру в Харківському районі, м. Люботин, та м. Харків, де вимагали від чиновників не перешкоджати їм в отриманні земельних ділянок.
15.07.2017 р. у Пісочині на хуторі Олешки біля ставка відбулась акція по збору підписів, щодо скасування угоди на оренду землі, яку укладено Харківською районною державною адміністрацією із Котіним Михайлом Володимировичем. За 6 років і 8 місяців (із 2011 р.) Котін М.В. до бюджету Пісочина за користування земельною ділянкою площею 15 га, на якій розташований ставок, сплатив 10 882,9 грн. За нашою інформацією, ринкова оренда 1 га сільськогосподарської землі складає 2-3 тис грн. Тобто, тільки в 2017 р. Котін М.В. мав би сплатити до бюджету селища 30 – 45 тис грн.


31.08.2017 р. на майдані Свободи навпроти будівлі Харківської обласної державної адміністрації відбувся мітинг учасників бойових дій та власників земельних ділянок, які вимагали звільнити чиновників, котрі зловживають службовим становищем та використовують свої посадові місця у своїх корисних інтересах.
17.10.2017 р. за участі активістів «ГО–«Альтернатива» відбувся масовий мітинг під Верховною Радою України на підтримку створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та ухвалення нового виборчого закону за відкритими списками.
25.11.2017 р. в Пісочині о 10:00 на території Свято-Василівського храму, за участі «ГО–«Альтернатива», відбулася панахида за жертвами Голодоморів.
ЗАХИСТ ДОВКІЛЛЯ
Упродовж квітня-травня 2017 р. активісти «ГО–«Альтернатива» провели кілька суботників із очищення від сміття сел. Пісочин.
27.08.17 депутат Харківської районної ради Артем Костецький та депутат Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко із залученням представників поліції проводили роботу з мешканцями Пісочина щодо неприпустимості спалювання сміття в приватному секторі.
Упродовж 2017 р. Олександр Тищенко, Артем Костецький, Дмитро Куріло, Олег Дуборовін періодично брали участь у роботі громадської рибоохорони сел. Пісочин, затримуючи браконьєрів та знаходячи незаконні засоби вилову риби.
ПРОГРАМА «ДОПОМАГАЙ ТИМ, ХТО ПОТРЕБУЄ!»
29.01.2017 р. представники «ГО-«Альтернатива»» безкоштовно передали взуття для дорослих і дітей Пісочина.
08.03.2017 р. із благословення єпископа Харківського та Богодухівського Митрофана відділ благодійності та соціального служіння Харківської єпархії УПЦ Київського патріархату та фонду «Eleos-Kharkiv» за участі депутата Харківської районної ради Артема Фисуна були передані ходунки жінкам, які їх дуже потребують.
16.03.2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива») спільно із Сергієм Тимохіним (ГО «Східний корпус») у межах програми «Допомагай тим, хто потребує» передали дітям Парасковіївської школи-інтернату (Донецька обл.) іграшки від Тетяни Бідняк («Об’єднання «Самопоміч»), сироп від кашлю від отця Ігоря (Українська православна церква Київського патріархату) та одяг від БФ «Щасливий дім» (cел. Пісочин).
27-29.12.2017 р. представники ГО «Пісочинська альтернатива» Станіслав Шапарь, Людмила Кісєльова, Анатолій Мотчаний, Артем Фисун та ГО «Деркачівська альтернатива» Олександр Анчишкін, Ірина Зайцева передали мешканцям Харківського, Дергачівського, Нововодолазького районів та м. Харків 9 інвалідних візків, 38 ходунків та спеціалізовані палиці.
БЛАГОУСТРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРА СЕЛИЩА
28 лютого відбулась XIV сесія Харківської районної ради VII скликання, на якій депутат Артем Фисун («Об’єднання» Самопоміч») звернув увагу керівництва Харківського району, що потрібно додатково в районному бюджеті передбачити кошти для будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу на м-ні «Мобіль».
Березень 2017 р. за результатами акції «Чиста вода», що проводиться в сел. Пісочин за ініціативи Станіслава Шапаря, було проведено аналіз проб води в громадських криницях Пісочина, Рай-Оленівки, Надточіїв та оприлюднено протокол аналізів із адресами колодязів в інформаційних матеріалах «Альтернатива».
22.03.2017 р. на повороті до вул. Клубної, де діти кожен день ідуть до школи, де вранці, коли привозять дітей в школу, – найактивніший рух автотранспорту в селищі, – посеред дороги пропав люк. Як вдалося з’ясувати Олександру Тищенку, люк належить «Укртелекому». Завдяки зусиллям Олександра люк було встановлено.
25-26.03.2017 р. у сел. Пісочин відбулася висадка дерев в сосновому бору. У заході взяли участь депутати Харківської районної ради Артем Костецький, Дмитро Куріло та Артем Фисун, які спільно з місцевими активістами пересадили близько 150 ялинок та висадили близько 200 берізок та горобин.
19.04.2017 р. на позачерговій XV сесії Харківської районної ради були виділені кошти на потреби розвитку Пісочина:
• 200 тис. грн. – субвенція Пісочинській с/р на придбання обладнання для нової школи на м-ні «Мобіль»;
• 5 млн. грн. – субвенція Пісочинській с/р для будівництва нової школи на м-ні «Мобіль»;
• 1 млн. грн. – на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на м-ні «Мобіль».
10.04.2017 р. Артем Фисун звернувся із депутатськими зверненнями до керівництва Пісочинської с/р щодо будівництва тротуару навпроти 3 під’їзду по вул. Молодіжна, 1, та відновлення дорожнього покриття біля 3-й під’їзду по вул. Підлісна, 1 б та навпроти 2 під’їзду по вул. Молодіжна, 1. 23.05.2017 р. усі роботи були виконані.
У квітні-травні 2017 р. в Пісочинській с/р за ініціативи депутатів Харківської районної ради Дмитра Куріла, Артема Костецького пройшли круглі столи з перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів за маршрутами: Харків – Пісочин (Мобіль), Харків – Пісочин (Надія), Харків – Пісочин (Станція ЗД), Харків – Пісочин (Надточії), Харків – Рай-Оленівка та Мобіль – Надія. Загалом було проведено близько десяти зустрічей із перевізниками.
25.05.2017 р. під час ХІ сесії Харківської обласної ради депутат Віктор Кисіль звернувся до голови Харківської ОДА з проханням виділити кошти із обласного бюджету для вчасного завершення будівництва школи на м-ні «Мобіль».
09.06.2017 р. біля Пісочинського будинку культури впала велика гілка з дерева. На жаль, упродовж кількох діб Пісочинська с/р не вчинила жодних дій для наведення порядку. 12.06.2017 р. депутат селищної ради Олександр Тищенко за участі небайдужих пісочинців власним коштом вирішили проблему з гілкою.
У червень 2017 р. активісти «ГО-«Альтернатива» встановили, що Пісочинська селищна рада передала громадянці Востріковій О.О. земельну ділянку загальною площею 15 соток для будівництва та обслуговування житлового будинку за адресою смт Пісочин, вул. Полтавське Шосе, 159 б, де знаходиться стадіон «Маленької школи». За вказаним фактом було направлено звернення до Харківської обласної прокуратури.
25.08.2017 р. представники «ГО-«Альтернатива», місцеві депутати й батьки школярів провели прибирання у новій збудованій школі на м-ні «Мобіль».
У вересні-жовтні 2017 р. за ініціативи Артема Костецького для мешканців приватного сектору в Пісочині було організовано вивезення великогабаритного, будівельного сміття та залишків рослинності автомобілем КамАЗ.
06.11.2017 спільно з представниками відділу поліції з безпеки дорожнього руху, експертом ГО «Товариство учасників руху» Віктором Козорізом, депутатом Пісочинської селищної ради Олександром Тищенком, депутатом Харківської районної ради Артемом Костецьким та представником облавтодору було здійснено виїзд по декільком перехрестям Харківського району та сел. Пісочин із метою визначення слабких місць в організації безпеки дорожнього руху на них. За результатами виїзду було спрямовано депутатські звернення до органів місцевого самоврядування та органів державної влади з пропозиціями щодо покращення організації дорожнього руху та руху приміського пасажирського транспорту.
23.12.2017 за ініціативи депутата Харківської районної ради Артема Костецького було проведено толоку, під час якої спільно з мешканцями на вул. Маяковського (с. Гуки) було встановлено альтанку, щоб дорослі мали окреме місце для відпочинку на свіжому повітрі. Організаційну допомогу при встановленні альтанки надали Олександр Тищенко, Григорій Тищенко, Пилипенко Артем, Станіслав Шапарь, Андрій Воронянський та Олександр Надточій та власник місцевого магазину Сергій. Кошторис встановлення альтанки – 2500 грн + будматеріали, зібрані по знайомих.
ПРАВОПОРЯДОК
22.05.2017 р. депутат Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко близько 14.00 спільно з постраждалим затримав зловмисника, який відібрав телефон та гаманець у місцевого мешканця. Затриманий злочинець ромської національності був переданий працівникам поліції.


ПРАВОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
Законодавство України є складним, інколи майже неможливо однозначно трактувати деякі норми. Саме такі проблемні питання неоднозначностей нормативних актів вирішені ініційованими роз’ясненнями.
У 2017 р. за зверненнями депутата Харківської обласної ради Віктора Киселя та його помічників видано 88 роз’яснень центральних органів виконавчої влади.
Зазначеними роз’ясненнями вирішені проблемні питання застосування 310 нормативних актів.
ДОПОМОГА АРМІЇ


29.03.2017 р. в приймальні «Об’єднання «Самопоміч» відбувся майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок, під час якого діти приготували подарунки та розписали пряники для воїнів-захисників. Пізніше усі ці подарунки волонтер Артем Фисун передав військовим.
28-29.04.2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива») спільно із Сергієм Тимохіним (ГО «Східний корпус») відвідали військовослужбовців Збройних сил України у Донецькій області, доставили їм відремонтований автомобіль та передали необхідні речі для ведення бойової служби.
26-27.06.2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива») спільно із Віталієм Пампуровим (ГО «Схід і Захід Разом», Харків), Ольгою Різниченко (волонтерська група «Доброчинець») та Лейлою Фарзулаєвою (Харківський літературний музей) відвідали мешканців прифронтової зони та військових ЗСУ у Донецькій області.
30.07.2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива»), Анжела Денисенко (Help army) та Тетяна Бідняк (Help army) відвідали українських військовослужбовців на фронті російсько-української війни та доставили їм необхідні речі для ведення бойової служби.
23-24.08.2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива») спільно з Петром Пойманом (ГО «Team for Ukraine», Чехія) відвідали українських військовослужбовців 57 ОМПБр, 92 ОМБр, 72 ОМБр, 53 ОМБр, Національної гвардії в Донецькій області та передали їм речі, необхідні для несення якісної бойової служби.
У жовтні 2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива»), Ольга Різниченко (волонтерська група «Доброчинець»), Іван Калєнкін (Help army), Влад Кірія та американський шериф Стівен Томас Струве відвідали українських військовослужбовців на фронті російсько-української війни. Військовим було передано речі необхідні для облаштування побуту на фронті.
З 18-20.12.2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива») спільно із музикантами з м. Коломия та представниками ГО «Освітяни Коломийщини» відвідали українських військовослужбовців 10 ОГШБр, 58 ОМПБр, батальйону оперативного призначення Національної гвардії імені Кульчицького та роти поліції «Східний корпус», які зараз перебувають на передовій російсько-української війни. Волонтери привітали військових з новорічними святами та передали необхідні для служби речі.
28.12.2017 р. депутат Харківської районної ради Артем Фисун, депутат Харківської міської ради Марія Мезенцева («Об’єднання «Самопоміч»), волонтер Іван Калєнкін (Help army) та Юрій Лихота (НВР «Правий сектор») відвідали українських військовослужбовців на передовій та передали їм необхідні речі.
ІНФОРМАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
18.04.2017 р. депутат Харківської обласної ради Віктор Кисіль та голова ГО «Пісочинська альтернатива» Станіслав Шапарь взяли участь у телепередачі «Відзеркалення», де розповіли про реалізацію проекту «Впливаємо на владу разом»: http://alternatyva-pisochyn.com.ua/907-18042017-r-viktor-kisil-ta-stanislav-shapar-na-vidzerkalenni.html
16.07.2017 р. Віктор Кисіль на каналі Еспресо прокоментував кооперативну схему М.Добкіна – Г.Кернеса: http://alternatyva-pisochyn.com.ua/2017/07/17/
20.07.2017 року на каналі Об’єктив ТВ вийшла в ефір телепередача, в якій Станіслав Шапарь та Ірина Басова (ГО «Деркачівська альтернатива») поділилися своїми враженнями від упровадження реформ в Україні та розповіли, як за домогою відкритих реєстрів можна контролювати бюджетні кошти.
26.09.2017 року Станіслав Шапарь та Ірина Басова у телепередачі «Віддзеркалення» розповіли про Харківську обласну школу моніторингу «Впливаємо на владу разом»: http://alternatyva-pisochyn.com.ua/985-stanslav-shapar-ta-rina-basova-na-vdzerkalenn.html
13.10.17 р. Артем Фисун та учасник бойових дій Валерій Горденко в прямому ефірі програми «Харків online день» розповіли про події, що відбуваються на передовій російсько-української війни, та висловили власні погляди щодо необхідності патріотичного виховання дітей: http://alternatyva-pisochyn.com.ua/997-harkv-online-den-artem-fisun-ta-valery-gordenko.html.
07.12.2017 р. на XIII cесії Харківської обласної ради VII скликання депутат Віктор Кисіль розповів про завищені ціни на продукти харчування, що закуповуються відділом освіти Харківського району. При цьому було проаналізовано закупівлю капусти білокачанної для нової школи на м-ні «Мобіль», завищення ціни на яку склало 32% від середньоринкової: http://alternatyva-pisochyn.com.ua/1011-vistup-vktora-kislya-na-h-sesyi-harkvskoyi-oblasnoyi-radi.html.
18.12.2017 р. Артем Фисун («ГО-«Альтернатива») разом із Петром Пойманом («Team for Ukraine») у телепередачі «Відзеркалення» розповіли про російську агентуру, інформаційні атаки та психологічний тиск, який чинять вороги під час російсько-української війни проти України: http://alternatyva-pisochyn.com.ua/1017-artem-fisun-ta-petr-poyman-na-vdzerkalenn.html
Знято відеосюжет із харків’янином, бійцем сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України про умови бойових дій російсько-української війни.
Проведено інтерв’ю з військовослужбовцем, корінним харків’янином Іваном, бійцем патрульної служби поліції особливого призначення батальйону поліції «Харків» про початок російсько-української війни. Перші враження українських військовослужбовців від спілкування з місцевими мешканцями та зміну ситуації на фронті й прилеглих територіях у цей час.
Проведено інтерв’ю із Ядвигою, бійцем добровольчої роти патрульної служби поліції особливого призначення «Кривбас» про умови, в яких живуть та служать військові, які захищають територіальну цілісність України від російської агресії.
Проведено інтерв’ю із Стівеном Струве, американським шерифом у відставці, який у жовтні 2017 року відвідав Росію та Україну, і на власні очі пересвідчився в тому, що в Україні справжня війна, а частина території України та Крим окуповані військами Російської Федерації.
Проведено інтерв’ю із Тетяною Кошель, керівником гуманітарного штабу «Проліска» (м. Майорськ), яка розповіла про проблеми місцевих мешканців, із якими вони стикаються в прифронтовій зоні.
Проведено інтерв’ю із бійцем ДУК «Правий сектор» другом «Дідом» про події, які відбуваються на передовій російсько-
української війни.
Упродовж 2017 р. проведено відеозйомку засідань Пісочинської селищної ради та розміщено для загального перегляду на каналі ютуб https://youtube.com/channel/UCcGlGNzrMEhvz4Fn-UHIeFA
Підготовлено та направлено близько 300 звернень до різних органів державної та місцевої влади.
Упродовж 2017 р. було підготовлено 4 випуски інформаційних матеріалів «Альтернатива», в яких інформувалася громада Пісочина про діяльність громадської організації.
Діє сайт «ГО-«Альтернатива»»: http://alternatyva-pisochyn.com.ua/;
канал на ютуб https://youtube.com/channel/UCcGlGNzrMEhvz4Fn-UHIeFA;
сторінка у facebook https://facebook.com/groups/127023477427939.
Станіслав Шапарь