Область: Харківська

Район: Чугуевский

Тип населеного пункту: місто

Рік заснування: 1533

Площа: 12,8 км2

Населення : 36438

Чугуївська міська рада

63500, Харківська область, місто Чугуїв, вул. Старонікольська (К.Лібнехта), 35а

+380574623503

[email protected]; [email protected]

 chuguev-rada.gov.ua/

 [email protected]; [email protected]

 [email protected]; [email protected]

ЄДРПОУ: 21227883

Голова: Мінаєва Галина Миколаївна

Секретар: Нежид Наталія Степанівна

Графік прийому

Голова: Кожен 1 та 3 понеділок місяця з 9:00 до 12:00 Кожен 2 та 5 понеділок місяця з 13:00 до 17:00

Секретар:

Депутати ради

Ім'я Телефон email Округ
НАРОЖНИЙ Микола Григорович Вулиці: Балакірєва, Гайдара, Дарвіна, Донецька, Достоєвського, Калініна (ВІЙСЬКОВА), Каржавіна, Кірова (ЗАЧУГОВСЬКА) (1-19 та 2-16), Кочетокська, Куйбишева (ГОРНА), Незалежності, Нижня Зачуговка, Олега Кошового, Пархоменка, Радянська (НОВОСАДОВА), Ростовська, Липова.
НАРОЖНИЙ Микола Григорович Вулиці: Басейна, Енгельса, Карла Маркса, Кірова (ЗАЧУГОВСЬКА) (21 до кінця та 18 до кінця), Кононенка, Миру, Мухіна, Свердлова (ЗАРОЖЕНСЬКА), Лермонтова, площа Червона, провулки: Кірова (ЗАЧУГОВСЬКИЙ ПРОВУЛОК), Миру, Свердлова (ЗАРОЖЕНСЬКИЙ ПРОВУЛОК), Червоний, тупик Кірова (ЗАЧУГОВСЬКИЙ КУТ).
ЄРОШЕНКО Юлія Павлівна Вулиці: Кременецька, провулки: Кременецький,1-й Кременецький, 2-й Кременецький, З-й Кременецький, 4-й Кременецький, 5-й Кременецький, м-н «Авіатор»: 27, 28, 32, 45, 51, 52, 53, 58, 81, 133, 141, 143.
ЄВТЮШКІН Віктор Олександрович Вулиці: Лугова, Харківська:1А, 1Б, 1-2, 4, 6-14, 15, 15А, 16, 17-19, 20/1, 20/2, 20-22, 23а, 26, 27А, 27-34, 36, 38/2, 38, 40, 41А, 42, 44, 45/1, 45, 47, 48/1, 48/2, 49-51, 53, 55, 57, 59, 61, 63/1, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 81, 83, 85, 87; провулок Луговий, тупик Харківський.
ПОЛЯНСЬКИЙ Василь Іванович м-н «Авіатор»: 50, 82, 88, 93, 109, 110, 116-117, 119, 140, 149, 154, 155А, 155, 157, 159, 161.
СМОРШКО Ігор Віталійович м-н «Авіатор»: 50, 82, 88, 93, 109, 110, 116-117, 119, 140, 149, 154, 155А, 155, 157, 159, 161.
ЧЕХАЧОВ В’ячеслав Володимирович м-н «Авіатор»: 137, 138, 139, в/ч А4104 - 163.
СУВОРОВ Ігор Анатолійович Вулиці: Зозулі, Колгоспна, Садова, площа Жовтня (АГРАРНА ПЛОЩА), провулки: Колгоспний, Степовий.
ВИСОЦЬКИЙ Микола Ілліч Вулиці: Жовтневої Революції (ПРЕОБРАЖЕНСЬКА), Чапаєва, Зелена Долина 2–4, 6, 8–12, 14–22, 26, 28–30, 32–34, 36, 40–50, Степова, Терешкової, провулки: Жовтневий (ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ПРОВУЛОК), Чапаєва, Терешкової.
НЕЖИД Наталія Степанівна Вулиці: Короленка, Крупської (МЕДОВА), Руднєва, Шевченка, Леонова, 2, Карла Лібкнехта: 2-12, 13 корп. 2, 13-16, 18, 20-22, Зелена Долина: 5, 7, 13, 25, 27, 31, 35, 37, пл. Руднєва, провулки: Короленка, Крупської (МЕДОВИЙ ПРОВУЛОК).
ФІЛАТОВ Євген В’ячеславович Вулиця Харківська: 122, 124, 126.
ПАЗІЙ Андрій Іванович Вулиця Харківська: 122, 124, 126.
БУБЛИК Дмитро Миколайович Вулиці: Перемоги, Харківська: 52, 54, 56, 58, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68/1, 68/2, 70/2, 70/3, 70, 72, 74/1, 74/2, 74/4, 74/5, 74, 76, 97, 99, 101, 103, 105; Якіра, провулок Якіра.
МАСЛОВ Віктор Іванович Вулиці: Рози Люксембург: 1-5, 10-22, Тельмана (ПЕТРА ПАНЄЖДИ), Кожедуба, 26.
БАГАРЯН Мкртич Геворгович, Бульвар Комарова, вулиця Карла Лібкнехта: 26, 27А, 28, 30, 33, 40, 45-46.
РЕДОЗУБОВА Ганна Яківна Бульвар Комарова, вулиця Карла Лібкнехта: 26, 27А, 28, 30, 33, 40, 45-46.
ШУМАНСЬКИЙ Сергій Григорович Вулиця Харківська: 78, 82, 94, 104, 114, 116, 123, 125/1, 129/1, 137, 147, 149, 153, 155, 157; провулок Відомчий.
РЕЗЧЕНКО Євгеній Олександрович Вулиця Кожедуба 9, 13, 15,17,19.
ОВЧАРЕНКО Руслан Юрійович Юрійович Вулиці: Каляєва, Кожедуба 4-8, 10-12,14,16, Рози Люксембург: 7–9, 27, провулок Гвардійський .
ПЕТРОВА Тетяна Іванівна Вулиці: Гвардійська: 1А, 1-2, 4-6, 11-12, 14, Горького, Жадановського, Карла Лібкнехта: 49, 49/2, 50-56, 58/1, 58/2, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, Купальний спуск, Орджонікідзе (ЯКОВА ОСТРЯНИЦІ), Річна, Литвинова, площа Леніна (СОБОРНА ПЛОЩА), провулок Литвинова.
РЕЗЧЕНКО Євгеній Олександрович Вулиці: Карбишева, Манежна, Чернишевського
ПОПОВА Інна Наільївна Вулиці: Гагаріна, Леонова (без буд. № 2), Пролетарська (з 1 до 17 та 2 до 42), 1 Травня, Харківська: 165, 167, 169, 171, 173, Правди, провулки: Правди, Гагаріна.
ЛАПІНА Алла Анатоліївна Вулиці: Харківська 130, Щорса.
КАЩАВЦЕВ Ігор Анатолійович Вулиці: Харківська 134, 136, 138-146, 148, 150, 152, 154, 154/2, 156, 158, 175, 175/2, 179, 181, 183, 185-247, Вишнева, Дачна, Козацька, Космонавтів, Слобідська, Листяна, Будьоного, Робоча, Котовського, Чайковського, площа Матросова, провулки: Будьоного, Чайковського, Мічуріна.
СЕРДЮК Валентин Миколайович Вулиці: Дружби, 1а, 1б, 7б, Зміївська.
ГУЛЯН Ваагн Генріхович Вулиці: Дружби, 5а та Дружби (приватний сектор), Ломоносова, Мічуріна, Молодіжна, Абрикосова, Будівельників, Виноградна, Будинок оператора газового господарства, с. Соцзмагання (м. Чугуїв).
СКОРОБОГАТЬКО В’ячеслав Леонідович Вулиці: Дружби, 7а, Комсомольська (АНАТОЛІЯ ЗЛОБІНА), Південна, Північна, Східна, провулки: Комсомольський (АНАТОЛІЯ ЗЛОБІНА ПРОВУЛОК) Південний.
СТРАХАРСЬКИЙ Олександр Анатолійович Вулиці: Воровського с 1-25,27,29,31,33,35, Маяковського, Островського, Петровського (ФАБРИЧНА), Пирогова: 1, 2А, 2, 3/1, 3/2, 4/2, 5-9, 11/2, 11/1, 12-15, 17-19, 20А, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25-35, 36А, 36-37, Халтуріна, Шолохова, провулки: Індустріальний, Петровського (ФАБРИЧНИЙ ПРОВУЛОК), Пирогова.
ЛАПІН Вячеслав Сергійович Вулиці: Воровського 26-52 (четні) та 37-83, Харківська: 132, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182, 182/1, 182/3, 184, 186, 188, 192, 192/1, 194, 196, 198, 202, 251а, 257/1, 257/2, 259, 259а, 261, 263, 263а, 265, 267/1, 267/2, 269, Богдана Хмельницького, Чкалова, Ватутіна, провулки: Привокзальний, Ватутіна , ж/б 52, ж/б 53.
СЕКРЕТНА Любов Борисівна Вулиці: Вокзальна, Добролюбова, Заводська, Крилова, Некрасова, Осинівська (з 1 до 83 та 2 до 48), Пирогова: 38-42, 43А, 43, 44А, 44Б, 45-47, 48А, 48-54, 56-65, 67, 68, 69А, 69-72, Пушкіна, Соколова (НАБЕРЕЖНА), Спортивна, площа Піонерська (РІЗДВЯНА ПЛОЩА), провулки: Добролюбова, Осинівський, Пушкіна, Соколова (НАБЕРЕЖНИЙ ПРОВУЛОК).
КОРОВКІН Анатолій Андрійович Вулиці: Гвардійська: 75, 77, 79, 81, 84, 86, 88, 90, 92, 94/2, 94, 96, 98А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114/1, 114/2, 114, 116/1, 116/2, 116, Кравцова, Осинівська (50 і до кінця, 85 і до кінця), Підгірна, Чехова, Постишева (УСПЕНСЬКА), Рєпіна, Фрунзе, Червоноармійська, площа Набережна, провулки: Підгірний, Рєпіна, Фрунзе.
АВДЄЄНКО Галина Олексіївна с. Клугино-Башкирівка; в/м №2с.
НІКОЛЮК Віктор Дмитрович Вулиця Горишного: 1/217, 140, 141, 142, в/м №1.
БУРЛАЧЕНКО Ганна Петрівна Вулиця Горишного: 122, 124, 125, 126, 127, 129.
ЛАЗУТА Сергій Григорович Вулиця Горишного: 121, 128, 130, 123.
ЛАЗУТА Сергій Григорович Вулиця Горишного: 131, 132, 133, 134-138.
ЛИХАЧОВ Роман Борисович Вулиці: Гвардійська: 16-18, 21А, 21, 22/2, 22/1, 23А, 23Б, 23, 24/1, 24, 26, 28, 30/1, 30-31, 32/1, 35, 36/1, 36/2, 36-40, 41А, 42-43, 45/1, 45-47, 49, 51-55, 56А, 56Б, 56-59, 61-63, 64А, 64Б, 65-67, 68А, 68-69, 70/1, 70/2, 70, 71/1, 71/2, 71, 72/1, 72/2, 73-74, 76, 78, 80, Дем'яна Бідного, Зелена, Пролетарська (з 19 до кінця та 44 до кінця).

Доходи

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Видатки

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Субвенції

Платежі

Чугуївська міська рада

Отримувач Призначення Дата Сума

Угоди

Мінаєва Галина Миколаївна

+380574623503

Останні зміни цієї сторінки: 11.10.2016 16:47